Slåsskamp med machete på bensinstasjon

Det skal ha vært både machete og det politiet som beskriver som våpen med i bildet da det brøt ut slåsskamp på Circle K på Rundtom søndag kveld.

Publisert Sist oppdatert

RUNDTOM: Ifølge politiet er det kontroll på en person som hadde gjemt seg inne i lokalet, mens det skal ha løpt flere andre fra stedet før politiets ankomst.

Det er ingen informasjon om personskader, ifølge politiet.

- Slik det fremstår så er det tre personer involvert. Politiet har kontroll på en gutt under myndighetsalder som hadde gjemt seg på toalettet inne på stasjonen. Det ble funnet et replikavåpen på vedkommende, uttaler operasjonssentralen.

Det skal ha vært en av de to som løp fra stedet som var i besittelse av en machete, og politiet opplyser at søket etter de to har vært resultatløst, men at det er sikret videovervåking fra stedet.

Politiet har også avhørt vitner og ansatte på stedet.

Det skal ha vært ansatte på stedet som meldte fra om hendelsen.

Powered by Labrador CMS