Brakar vant kundeservicepris
Kollektivselskapet Brakar vant prisen for Norges beste kundesenter i klassen Persontransport.
DRAMMEN: Prisen ble delt ut under Kundeserviceprisen 7. mai på Sentralen i Oslo.
I en sterk konkurranse gikk Brakar helt til topps foran andre store kollektivaktører som Innlandstrafikk, Skyss, AtB og Kolumbus. I den samlede rangeringen, uavhengig av bransjeklasse, endte Brakar på en solid 16. plass blant totalt 80 selskaper.
– Vi er utrolig stolte av kundesenteret vårt, som gjør en kjempejobb med å svare ut henvendelser om smått og stort. Vi har de siste årene knivet i toppen i klassen Persontransport, og i år vant vi, sier en svært fornøyd Terje Sundfjord, seksjonsleder for Brakar.
Han får støtte av leder for kundesenteret, Marianne Bjerke Andersen.
– Denne prisen betyr utrolig mye for oss som jobber på kundesenteret. For noen år siden satte vi oss et hårete mål om å bli blant de beste kundesentrene i landet. Denne prisen viser at vi har lyktes med nettopp det, sier Bjerke Andersen, og fortsetter
– Det betyr imidlertid ikke at vi skal hvile på laurbærene. Vi skal fortsette å utvikle oss og legge ned det arbeidet som kreves for å gi kundene våre den aller beste opplevelsen hver gang de tar kontakt.