Fire biler totalskadd i brann

Fire biler er utbrent og ytterligere to har skader etter en stor brann i Konnerudgata tidlig torsdag morgen.

Publisert Sist oppdatert

STRØMSGODSET: Nødetatene rykket ut til melding om brannen ved 0500-tiden, og Konnerudgata ble midlertidig sperret forbi stedet.

Trolig har det begynt å brenne i en av bilene som stod parkert på stedet, før brannen spredde seg videre

Bilene stod parkert på en parkeringsplass utenfor et bilpleieanlegg ved Hagletårnet, og det har også brent i noe vegetasjon i nærheten av bilene det brant. Totalt er det skader på minst seks biler, pluss en tilhenger eller campingvogn som er fullstendig utbrent. Fire av bilene er å anse som totalskadd.

Politiet på stedet opplyser til DRM24 at de foreløpig ikke har noen formening om brannårsaken, og at det per nå ikke er mistanke om noe kriminelt.

Powered by Labrador CMS