Flere menn bortvist etter slåssing på Bragernes Strand

Flere politipatruljer og en ambulanse rykket ut til Bunnpris på Bragernes etter et slagsmål søndag formiddag.

Publisert Sist oppdatert

DRAMMEN: Etter hva DRM24 erfarer fra stedet, skal hendelsen, som inntraff i 13.00-tiden, ha hatt sitt utspring i en uoverenstemmelse mellom to menn på en adresse i Drammen tidligere på dagen. 

Partene skal deretter ha påtruffet hverandre utenfor Bunnpris på Bragernes Strand, hvilket resulterte i munnhuggeri og basketak hvor det skal ha blitt delt ut slag og spark begge veier. 

En av partene skal dessuten ha tatt i bruk et belte å slå med, og ha angrepet tilfeldig forbipasserende som forsøkt å stoppe slagsmålet. Til slutt skal noen andre menn i relasjon med «beltemannen», ha grepet inn og fått roet gemyttene.

Ambulanse rykket også ut til stedet, men ifølge politiet skal det ikke ha vært snakk om skader som medførte behov for helsetilsyn. 

Alle partene ble bortvist fra stedet av politiet.

- Ingen ønsket å anmelde forholdet, sier operasjonsleder Marianne Mørch ved politiet i Søndre Buskerud til DRM24.
Powered by Labrador CMS