
Dickens er GodsetUnionens nye stampub
Supporterklubben har endelig funnet et nytt stamsted etter å ha inngått et samarbeid med den velkjente puben.
DRAMMEN: Etter å ha vært uten fast stampub de siste årene, er den nye avtalen nå spikret før seriestart.
Leder i GodsetUnionen, Thor Arne Hanssen, er svært fornøyd med avtalen, som innebærer at unionistene får rabatterte priser gjennom hele året.
Supporterklubben har forsøkt seg på ulike andre utesteder i byen uten særlig hell etter at Sir Winston på Strømsø ble lagt ned.
- Det var ingen andre steder som ville være en offisiell pub, sier Hanssen.
Nyoppusset sportspub
Dickens har gjennomgått en større rehabilitering, og har nå åpnet nye lokaler i 2. etasje som er tenkt å fungere som en sportspub.
Det er dette området som hovedsakelig er tiltenkt Godsetunionen, ifølge daglig leder Heidi Nesse ved Dickens.
- Vi har fem TV'er oppe og fire TV'er nede. I tillegg har vi også fått en stor takterrasse vi er veldig stolte av. Her blir det en 90 tommers skjerm og sol hele dagen, sier Nesse.
Første samling på den nye stampuben blir 13. mars før serieåpningen mot Brann på Marienlyst.
Se Godsetunionens video med intervju og omvisning på Dickens her:
FØLG DRAMMEN LIVE24 PÅ FACEBOOK

