DUKET TIL FEST: Her var det liv fredag kveld.

Derfor er det en gigantisk partyhall i Byparken

Nei, Elvefestivalen er fortsatt avlyst til tross for en kjempe-rigg i Byparken denne helga.

Publisert Sist oppdatert

BRAGERNES: DRM24 har mottatt flere henvendelser fra lesere angående den portable party-hallen som plutselig ble satt opp i parken før helga.

Fredag kveld var det sågar musikk og full fres på området. Og alt i henhold til gjeldende smittevernregler, får DRM24 opplyst.

Det hele var arrangert av Næringsforeningen i Drammen, som feiret jubileum og hadde invitert medlemmene til «hagefest». Samtidig stod «Det Betales» på scenen for underholdning.

- Det var 170 mennesker tilstede, og svært god plass mellom bordene. Skjenkekontrollen var også på besøk og ga oss de beste skussmål, forteller «eventmaker» Louise Winnes Prestgard fra Byen Vår Drammen.

Partyhallen rigges nå ned - og det nærmeste elvefestival man kommer i Drammen denne helga er Bondens Marked, som går av stabelen på Bragernes Torg.

Powered by Labrador CMS