KAPPKJØRING GIKK GALT: To tenåringsgutter pådro seg alvorlige skader i denne krasjen på Brakerøya første uka i april.

DRM24-fotografenes beste nyhetsbilder i april

Husker du hvilke saker som preget måneden som gikk? Her får du et tilbakeblikk på april i bilder!

Publisert Sist oppdatert

Under følger et utvalg av de beste nyhetsbildene fra DRM24's fotoarkiv i mars, sortert etter dato:

LES OGSÅ: DRM24-fotografenes beste nyhetsbilder i mars

TOGTUNNEL-SPRENGNING: Det jobbes med millimeterpresisjon når det lages ny togtunnel i Strømsøåsen, her fra cockpiten på den svære boreriggen. (FOTO: NILS J. MAUDAL)TOGTUNNEL-SPRENGNING: Det jobbes med millimeterpresisjon når det lages ny togtunnel i Strømsøåsen, her fra cockpiten på den svære boreriggen. (FOTO: NILS J. MAUDAL)
ADGANGSKONTROLL: Dette synet møtte besøkende og pasienter ved sykehuset i starten av april som følge av corona-restriksjonene. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)HIT, MEN IKKE LENGER: Nok en gang smalt en trailer oppi jernbanebrua i Møllebekkveien og dro med seg jernbjelken i underkant. (FOTO: JOAKIM FJELDLI)KAPPKJØRING GIKK GALT: To tenåringsgutter hadde englevakt under kappkjørings-ulykken på Brakerøya i april.  (FOTO: JOAKIM FJELDLI)PIZZA-ABSTINENSER: Vidar Skar hos Smak kunne fortelle om kunder som var helt ørske etter kebabpizza da han gjenåpnet pizza-bakeriet i Åslyveien etter å ha vært corona-stengt i flere uker. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)KOMPISGJENGEN I SJOKK: Kameratene til de to unge guttene som var involvert i Brakerøya-ulykken fortalte om hvordan hendelsen preget bilmiljøet. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)KRIMTEKNISKE UNDERSØKELSER: Politiet finkjemmet boligen hvor en mann ble siktet for drapsforsøk på faren i påsken.  (FOTO: JOAKIM FJELDLI)PÅ VEI MOT MISSEDRØMMEN: Donjeta Deli (23) er klar for finale i Miss Norway. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)PÅ VEI MOT MISSEDRØMMEN: Donjeta Deli (23) er klar for finale i Miss Norway. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)
SOMMER I LUFTA: Vannscootere leker seg på Drammenselva i april. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)FØRST CORONA-REÅPNING: Drammenserne valfartet til Skutebrygga, som første sted som gjenåpnet uteservering og ølkraner etter at det verste var over i midten av april. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)SOMMERIDYLL I APRIL: Denne vennegjengen koste seg på bystranda - offisielle målinger viste 23,6 grader i skyggen denne aprildagen i Drammen. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)SOMMERIDYLL I APRIL: Tett i tett med solslikkende drammensere på bystranda. (FOTO: ALEXANDER JANSEN)REDNINGSAKSJON I SOLBERGÅSEN: Seaking-helikopter hentet ut en kvinne som ble funnet omkommet nedenfor Knabben. (FOTO: JOAKIM FJELDLI)
Powered by Labrador CMS